Loading_saa Loading_saa

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فرونشست زمین از جمله پدیده‌های نگران کننده‌ای است که در سال‌های اخیر گریبان بسیاری از مناطق جغرافیایی کشور را گرفته و خسارت‌های سنگینی را به شهروندان وارد کرده است. پدیده‌‌ای طبیعی که حاصل اقدامات تخریبی انسان‌هاست و دورنمای بسیار نگران کننده‌ای را پیش روی کشور قرار داده است. به عقیده بسیاری از کارشناسان و متخصصان پدیده فرونشست زمین در شهر بزرگ تهران در آینده‌ای نزدیک جان و مال میلیون‌ها تهرانی را به مخاطره خواهد انداخت.

بیشتر بدانید

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران، سالن خلیج فارس، طبقه دوم، غرفه 1061 شرکت سنجش افزار آسیا

بیشتر بدانید

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

  • تاریخ : 11 الی 14 مهر ماه
  • ساعت بازدید : 9:00 الی 17:00
  • غرفه : سالن خلیج فارس، طبقه دوم، غرفه 1061

بیشتر بدانید

شرکت سنجش افزار آسیا موفق به کسب رتبه اول صنعت در بخش نرم افزار در میان 10 شرکت برتر گردید

جهت مشاهده لینک این خبر در سایت صنعت معدن و تجارت بر روی این لینک کلیک نمایید

بیشتر بدانید

در هفته گذشته روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر عامل شرکت سنجش افزار آسیا جناب آقای مهندس آرش قیلاو مصاحبه نمود و درهفته جاری در روزنامه شماره 4392 چاپ گردید.

جهت مشاهده متن کامل این مصاحبه در وب سایت دنیای اقتصاد، بر روی این لینک کلیک نمایید.

بیشتر بدانید

مهندسان دانشگاه کالیفرنیا موفق به ابداع ماده ای جدید شده اند که قادر به هدایت جریان برق با چگالی ۵۰ برابر بیش از کابل های مسی متداول در صنعت برق است.

بیشتر بدانید

با اهدای تندیس و لوح تقدیر، از شرکت سنجش افزار آسیا به عنوان صنعتگر نمونه و برتر کشور در سال 1396 در بیست و دومین همایش روز ملی صنعت و معدن با هدف بزرگداشت تولید در بخش صنعت و معدن کشور، با حضور آقای دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت، آقای مهندس غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی و رئیس صنایع مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس و فعالان اقتصادی نمونه کشور در سالن اجلاس سران تقدیر به عمل آمد.

بیشتر بدانید

ازتاریخ 24 الی 27 مهرماه 1396
سالن خلیج فارس - طبقه دوم (44B)

بیشتر بدانید

تاسیس و شروع به کار کانال تلگرام رسمی اطلاع رسانی شرکت سنجش افزار آسیا در حوزه نیرو (برق و گاز)

بیشتر بدانید

وب سایت جدید شرکت سنجش افزار آسیا با هدف ارتباط و تعامل هرچه بهتر و موثر تر با مشتریان و مخاطبین محترم راه اندازی شد.

بیشتر بدانید